| WholeWorldTeam a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi realizez un referat in Powe Point.am continutul referatului insa nu ma descurc. Unde trebuie sa intru si ce trebuie sa fac? Sunt la biblioteca si am un fel de "OpenOffice" seamana cu cel de pe Windows 7. Dau funda celui care imi spune pas cu pas ce am de facut.

1 răspuns:
| alexax a răspuns:

Iti pot face eu un proiect in power point stiu sa lucrez foarte bine in el. Iti las id de mes comert_onlyne Imi dai funda dupa ce iti fac proiectu ok