| pablitoo26 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o descriere a unui coleg ( in franceza ) va rog frumos... am maine test initial si daca nu stiu asta iau nota mica crying

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nota mica o si meriti, daca iti facem noi tema.

| a1doru a răspuns:

Mon collegue a l'air d'un con. pire encore, il est le roi de cons.il n'y aurait pas dans le monde de pire canaille.
sper ca ti-am fost de folos rolling on the floorrolling on the floor

| Tedydragutza13 a răspuns:

Buna! Eu locuiesc an
FRANTA deb 3 luni si stiu ceva franceza.
Am un coleg(colega) foarte dragut(draguta) are parul lung (scurt) ochii albastri,negri, caprui, verzi are un stil vestimentar foarte dragut si este cel mai bun prieten al meu (cea mai buna prietena a mea)FRANCEZA:J`ai un collègue(collègue)très beau(belle) a les cheveux longs (courts yeux bleus noir brun vert a un style très agréable et la mnde est ma meilleure amie (ma meilleure amie)Sper ca te-am ajutat sa imi scrii pe adresa asta de mess ce nota ai luat tedy_dragutza@yahoo.com

| Neaga_Alexandra_1992 a răspuns:

J`ai un collègue(collègue)très beau(belle) a les cheveux longs (courts yeux bleus noir brun vert a un style très agréable et la mnde est ma meilleure amie (ma meilleure amie)

| 69CarpeDiem a răspuns (pentru Neaga_Alexandra_1992):

Sincer acuma...scoate poza ca ma oribilizezi cu fata aia.
Ai probleme mintale sau chiar iesi ca nb in poze?
Cum ma sa spui ca te-a ajutat foarte mult daca nu ai pus tu intrebarea si apoi sa raspunzi la fel?
Acel "1992" din nume este de la nivelul prostiei sau Iq in minus ca nu inteleg.
Esti prea petarda!

| Semenescu_Bogdanel_1993 a răspuns:

El mi esta prost suga el dicka el colega te fraiera tu el fraier.