| lulu_3036 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste subtitrari in romana pentru serialul 7th Heaven (Seven Heaven)? As dori la primele sezoane...1,2,3? Lasati niste site-uri de unde sa le descarc sau daca le aveti voi trimiteti-mi un mesaj privat si luam legatura.Multumesc mult. Fundita
P. S. Eu am cautat pe net si nu am gasit nimic pe site-urile de specialitate

2 răspunsuri:
| bogdanmk29 a răspuns:

Regielive
titrari.ro
subtitrari noi.ro
allsub.org
dar ar trebui ca bsplayer sa caute singur asa ca multa bafta