| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu numele actritei Cataleya din filmul Columbiana, pustoaica de 9 ani? La maturitate stiu ca e Zoe Saldana. Si in ce filme a mai jucat? Nu stiti, e la gimnastica ritmica?
Alte poze cu ea [copil] mai exista pe internet in afara de cele din Columbiana?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Amandla Stenberg.

| anonim_4396 explică (pentru vali1985):

Esti tare. Multam!

5 răspunsuri:
| Stelian2015 a răspuns:

Multumesc tuturor. Dau funda celui care a raspuns primul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Stelian2015):

Indiferenr de film, cauta in baza de date de pe IMDB, scrii numele filmului si te uiti la distributie. Apar acolo toti actorii happy iar cu un click pe orice actor, apar si toate filmele acelei persoane.

Numai bine!

| AndreeaEareacu a răspuns:

O cheama
Zoe Saldana in realitate
si Cataleya in film.
Despre acest nume, care este extrem de frumos gasesti aici:
https://www.semnificatia-numelui.net/semnificatie-nume-cataleya/
totul despre semnificatia numelui Cataleya.