| vlad_2404 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi creez un site, sau unde gasesc detalii pentru crearea lui.As dori cat mai multe detalii, mss frumos si astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intra pe Blogger.com. Acolo ai sa gasesti tot ce iti trebuie pentru a-ti face gratuit un site. Si, pentru ca apartine de Google, ceea ce pui acolo poate sa apara pe primele pagini ale Google, in functie si de tagurile pe care le pui.

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite, Modul Foto, Magazin Online si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| marien a răspuns:

Cauta-ma pe email pentru detalii!

| vreiunsite a răspuns:

VREIUNSITE este furnizor de servicii web si gazduire web pe servere ultra-perfomante.Gazduire web si pachete web hosting resseller in Romania. Cele mai mici preturi incepand de la 5 lei/luna.intra pe site si ai sa te convingi! www.vreiunsite.net