| Aihao19 a întrebat:

Cine mai are o viata monotona? Ce faci cand dai de monotonie?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Prima oară trebuie să ai o viață.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca traiesti in Romania sau nu ai o sursa de venit care sa iti asigure un trai decent astfel incat sa renunti la jobul ala nasol pe care nu-l suporti dar trebuie sa te duci zilnic, esti lipsit de variante.Intr-un timp am incercat sa cunosc cat mai multi oameni noi ca sa mai scap de monotonie... dupa ce am vazut cu ce specimene sunt contemporan, am revenit la rutina zilnica.

| Elena9328 a răspuns:

Încerci să ieși, căutând fel și fel de lucruri, locuri noi.

| Victoria18 a răspuns:

M-am obisnuit... Te obisnuiesti