| Solix a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti si aproape toata viata iti devine monotona si tristetea chiar apasatoare?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti iei servici si nu mai ai timp de plictiseala!

| SilentRain a răspuns:

Beau 4-5 laxative cu Coca Cola

| raMLesS a răspuns (pentru SilentRain):

Si nu explodezi? laughing

| SilentRain a răspuns (pentru raMLesS):

Hiroshima și Nagasaki sunt apa plata in comparatie cu mine

| OldSoul a răspuns:

Faci si tu ilegalitati, spargi o banca, fugi de politie.
Adrenalina frate, daca nici asta nu te scoate din monotonie, atunci nimic nu o face.

| FaraNumePls a răspuns:

Party

| aimullah123 a răspuns:

Pai e simplu.
Mergi la psihoterapeut. Asta este adevarata solutie.
Nu mai amana. Psihoterapeutul te va ajuta sa aflii de ce ai ajuns in situatia asta si sa rezolvi problema big grin Daca stai asa crezand ca se rezolva de la sine, timpul trece si problema se poate agrava.

| Neorxnawang a răspuns:

Te duci la un fotbal, te joci un biliard, poker, te plimbi, te distrezi