| teodorabrsvn a întrebat:

Cum poti sa-ti faci viata mai putin monotona?yawn

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Să o trăieşti aşa cum vrei. Adică să vrei să trăieşti până la urmă. Dacă e monotonă, ceva lene e la orizont, aşa că dă-o la o parte şi apucă-te să faci ce-ţi place. Iar dacă nu ştii ce îţi place să faci, e timpul să afli, experimentând.

| MihaiGe a răspuns:

Sa traiesti la maxim clipele vietii.
Baftă!

| Flaviia16 a răspuns:

Incearca sa-ti faci prieteni noi, sa iesi mai mult si sa fi mai atent la ce-i in jurul tau si sa pretuiesti mai mult ceea ce te inconjoara happy

| spoiledcat a răspuns:

Pai vine vacanta/ sarbatorile etc. trebuie sa te distrezi. pleaca cu prietenii 2-3 zile la munte, faceti super petrecere de Rev., iesiti seara in oras cu sania de ex(chiar daca e de copii e funny), mergeti la partie/ patinoar ..cate nu sunt de facut love struck... daca ai si cu cine tongue