| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai urăște căldura de afară, doar eu? Nici nu vreau să mă gândesc ce o să fie la vară.
Afară sunt 29 de grade și nu mai pot de cald, vreau iarna înapoi.
Nici nu mai zic că m-am bronzat ca dracu.

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Urasc caldura si iar dau o caruta de bani pe lotiuni antisoare, ai idee cat e de greu sa te menti alb pe timp de vara?
iubesc iarna, geaca groasa si sticla cu tuica...

| anonim_4396 explică (pentru dracu14):

Și eu care credeam că-s singurul.
"Iubesc iarna, geaca groasa si sticla cu tuica..." -Buun.
http://www.youtube.com/watch?v=CGVzGurOJjs
Ruskaia Patrusca.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aş prefera şi eu să fie ceva mai răcoros. Mai câteva grade şi m-aş simţi ca în saună.

| mgtow a răspuns:

Nici eu nu o suport mai ales in peninsula iberica unde cota maxima atinge 40º vara, acum noroc ca mai bate vantul si s-a racit vremea dar iar vin calduriile nasoale uff.

| Adry05 a răspuns:

Glumeşti, eu abia aşteptam să vină!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Decât să mor de frig mai bine mor de cald.

| Purgatoriu a răspuns:

Nici mie nu-mi place caldura... As vrea sa fie maxim 25 de grade afara dar nu vreau iarna.

| PedoBarbie a răspuns:

Mie una îmi place vara şi gradele de acum sunt perfecte.

| Vans a răspuns:

Iarnă? Nu... Vreau căldură, dar nici chiar 30 de grade.

PS:acum că eşti bronzat, zii că nu arăţi ca un ţigan?

| anonim_4396 explică (pentru Vans):

laughing Chiar deloc.
Pur și simplu urăsc bronzul.
Am mers ieri 3 ore pe jos și m-am bronzat tare pe față. laughing

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti ca tata.Numa câteva ore eşti expus la soare şi te bronzezilaughing
altele dau bani pentru aşa ceva, cu solarele lor cu totlaughing

| fadnox a răspuns:

Numai cand imi amintesc c-am stat inzapeziti acum nici macar o luna, pentru ca de alalteri sa imbrac in tricou, ei bine, mi-e frica sa ma gandesc la vara care urmeaza...
nu-mi place frigul, dar nici caldura exagerata
p.s: eu nu ma bronzez nici daca vreau

| wforweirdo a răspuns:

Eu obisnuiam sa urasc vara rau de tot pana acum, dar anul asta mi-am cam schimbat parerea. Intr-un fel mi-e dor de iarna dar e misto si asa. Si legat de bronz, toata vara trecuta m-am ascuns de soare si acum d-abia astept sa ma bronzez.

| FearOfTheDark a răspuns:

Si eu urasc caldura. Daca stateam la munte era alta treaba.

| Okami23 a răspuns:

Ma gandesc cu groaza ce voi face la vara. nu prea rezist foarte bine la caldura, imi da dureri de cap.
nu vreau iarna inapoi, ar fi fost bine daca ar fi macar 20-25 de grade maxim

| UnOmModest a răspuns:

Daca sti sa inoti atunci totul va fi bine si te vei impaca si cu caldura, daca nu, inveti sa stii ca nu este greu.
Poti de asemenea sa practici un sport in aer liber, cel mai bine ar fi parc.
Am hibernat destul cu totii, este timpul pentru putina distractie, nu crezi?