| anonim_4396 a întrebat:

Cine nu crede sau cine crede trebuie sa dovedeasca?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Normal! Ala care crede trebuie sa puna argumente faptice pe masa, si celalalt la fel. Ca a crede sau si a nu crede aiurea fara nici o chestie reala s-ar numi putinica psihoza chiar daca nu pare.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru rWamo):

Dovedeste tu ca nu exista zana maseluta

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Acum 2 ore | rWamo a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Cine nu crede trebuie să dovedească și să explice ceea ce nu crede

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru rWamo):

Asta nu e o dovada, Nu exista Dumnezeu deoarece nu exista asemenea creaturi din povesti si nimeni nu a vazut asa ceva. Daca ar exista ar trebui sa ia dintii copiilor de sub perna si sa le puna cadouri, dar parintii fac asta.