| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna care sunt primele semne cand devii emo?

2 răspunsuri:
| KickuleTzZ a răspuns:

Să fim serioşi, EMO? am părul lung, pentru un băiat, toţi la prima vedere zic că sunt emo draga, alexturza, veziţi de ale tale parul, nu contează contează comportamentul, şii nu exista primele simtome, cii doar, e pe direct, adică mergi îţi tai venele, pe partea de jos a antebraţului nu sus, findcă sus, sunt tăieturi specifice puscăriaşilor, în fine să revin, te tai şi ai o senzaţie placută, îţi place rock'ul chiar dacă nu înţelegi ce zice, nuţi plac culorile deschise, doar. negru, gri, mov, Succes şi las-o baltă cu prostiile de gen EMO!

| alexturza a răspuns:

Cand te drogezi cand iti lasi bretonul pe ochi cand umbil pana tarziu can nu ascukti pe nimeni can chiulesti la scoal cand umbli inbracat in nwegru mai sunt foarte multe dar astea sunt cele mai principale