| Ally a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cine canta si cum se numeste melodia asta atat stiu din ea: "Uite ce gagica tare mama ce picioare are cine e cu noi striga let me see [aici spune ceva da nu prea am inteles] repeta din nou let me see...[ista e refrenu]" e un fel de hip-hop. Nu cred ca am scris tot versul bine da atat imi aduc amintewinkingMs!

2 răspunsuri:
| Ally explică:

Nu e manea, ca si eu urasc manele... e o melodie hip-hop ...ai inteles?

| RainboyDash a răspuns:

Bleahhhhhhh manele stupide