| anonim_4396 a întrebat:

Cine se ocupa de vehiculele autonome? Inginerii, programatorii etc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ingineri mecanici, ingineri in electronica, programatori, designeri, mecanici samd...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, o intreaga echipa de ingineri de toate tipurile big grin. Asta legat de partea tehnica, sa ii spunem asa. Urmeaza si partea de studiu al pietei, componente, sa fie cat mai convenabil ca pret si resurse pentru toata lumea, aici se ocupa alte persoane.

| SilentRain a răspuns:

O adunătură de oamenii

| Sofer a răspuns:

Ingineri tehnicieni. Proiectanți. Mai mulți oameni.

| oglindasultanului a răspuns:

Am vrea noi "programatori" din aia laughing depinde de ceva care e cam mult pentru cine conduce america