| Lazaraziy a întrebat:

Inginerii, programatorii, oamenii destepti in general oare cu ce isi ocupa timpul liber? filme,seriale, calatorii, sunt workaholici toti? Oricum chestii din alea 4 practica,clar nu se uita la bravo,ai stil,clar nu asculta manele,clar nu se uita toata ziua la meciuri de fotbal,normal ar trebui sa fie atrasi de documentare, seriale etc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu de mic ma uitam la Discovery science, nu înțelegeam comportamentul social uman, nu vedeam logica, rațiunea, nu credeam ca un creator trebuie sa fie un răspuns la ceva si ca totul a evoluat de la nimic spre ceva, documentare multe, cărți despre existanilism, filme psihologice, SF, mister, SF, si când ascult muzica vreau sa transmită ceva https://www.youtube.com/......tps?/watch

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fa-te inginer/programator si spune-ne si noua cu ce lucruri superioare te lauzi ca te ocupi fata de plebele societatii. Majoritatea probabil se joaca jocuri video

| Lazaraziy explică (pentru Drimmero):

laughing, pai nu stiu man ma gandesc doar ca nu se uita la bravo ai stil, dar tu ce zici chiar daca e out topic daca poti raspunde, ca eu te vad baiat destept, ca altfel nu te intrebam ce daca dormi intre 10-3 a doua zi te simti mai bine ca iti iei cantitatea de dopamina si melatonina? daca te culci dupa 12 nu o mai iei asa complet sau care-i faza?

| Drimmero a răspuns (pentru Lazaraziy):

Ai gresit persoana cu intrebarea asta : ) ) n-am mai dormit la 22 seara de ani buni, la ora aia nici gainile nu mai dorm.

| Lazaraziy explică (pentru Drimmero):

Ok man dar te mai intreb ceva poate te numeresc aici tu ce zici, e 100% ca gata daca un terapeut a terminat facultatea de psihologie in America gata e garantt bun? ce acolo nu termina nimeni care e slab si vine aici in Romania? si 2.ma bate pe mine logica sau daca 40% depinde genetic fericirea 50% de cum te controlezi iar daca ai gena buna te controlezi bine iar 10% de exterior, care-i tot noroc, ma bate pe mine logica sau concluzia e ca o buna parte din fericire e la mana hazardului?