| gaby_5592 a întrebat:

Cine se uita la filme de groaza? care film va speriat cel mai >tare?:mersi anticipattongue

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

1.The Haunting in Connecticut
2.Stay Alive
3. Mirrors

| Sebastian_3723 a răspuns:

The grudge

groaznic film

| RealLife a răspuns:

Bloody Mary

| alexandru171 a răspuns:

Filme de groaza [horor] am vazut multe filme nici unul nu ma inspaimatat sau ma speriat dar m-a facut sa ma captiveze sa imi placa adica m-a tinut atent dar nu eczist film horor sa ma sperie nu are cum asta vara ma uitam in curte la tv seara la un film cu zombi cheva de genul,, nu ma sperie daca stiti fre unul lasati nu titlu lui sa al vad si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The mirrors...

| gaby_5592 explică:

Am vazut bloody mary...nu am mai avut tupeu sa ma uit in oglinda cateva zile... da si restul le-am vazut si celelalte-s superthumbs up