| AvalohAlyn a întrebat:

Voi beti cafea? Nu va agita? Cum sunteti dupa o cafea? Mie nu imi place gustul.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 pe zi. Nu ma agita deloc.

| Celcestietot a răspuns:

Eww, dar fiecare cu preferintele salewinking coffee

| Sofer a răspuns:

1 pe zi. După cafea încep sa ma trezesc.

| RKBlue a răspuns:

Uneori beau cafea, de poftalaughing
Naturala.
Pun o lingurita de zahar intr-o cana, amestec cu lapte si torn niste cafea( e de fapt 70% lapte rolling on the floor )
Nu simt nimic dupa.

| Bruno92 a răspuns:

Nu beau cafea, nici când lucram in trei schimburi nu beam cafea.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Dacă nu-ți place gustul, nu bea, nici o problemă.

| anonimusf001 a răspuns:

Mie de ex îmi place foarte mult cafeaua, dar nu prea pot sa o beau. După ea încep sa ma simt slăbită, sa tremur și ma dezhidrateaza foarte tare. Îmi este sete în continuu. Și nu îmi da acel efect de "trezire"