| Konan13 a întrebat:

Cine stie actori\actrite care sunt nascute pe aceeasi data de nastere ca a mea(1 Aprilie), cine imi zice cativa primeste funda!winking

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Asa Butterfield, Matt Lanter, Taran Killam, Bijou Phillips, Jessica Collins, Annette O'Toole, David Oyelowo, Raymond Mamrak, Hannah Spearritt, Josh Zuckerman, Ali MacGraw, JJ Feild, Troy Baker, Jane Adams; si lista continua daca doresti o lista mai complexa vezi aici http://www.imdb.com/......earch/name

| Konan13 explică (pentru AgathaRo):

Mi-ai dat cele mai multe exemple care mi-au placut la nebunie mai ales Asa Butterfield si Jessica Collins si intr-un timp foarte scurt!

| AgathaRo a răspuns (pentru Konan13):

Mai pierdem vremea pe TPU ce putem face, ma bucur ca te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Samuel HausAnamaria Marinca

| Konan13 explică:

big grin

| yellowcox a răspuns:

Abiner Biberman, Adam Karst, Elizabeth Gutierrez, Sam Huntington, Samuel Haus, Cornel Patrichi, Anamaria Marinca. Funda