| DeMeTrIoN a întrebat:

Cine stie anime-ul InuYasha?(Alzheimer/Serigiu tu il stii poti raspunde) Am 3 intrebari pentru voi!
1)Care este personajul vostru favorit?
2)Care sunt episoadele voastre favorite?
3)De ce v-au placut aceste episoade?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Eu il stiu! Sunt cea mai mare fana, nu cred ca e in stare cineva sa ma contrazica. Stiu tot despre el :P!
1. Personajul meu favorit este InuYasha, de ce? Sa`ti explic...In primul rand imi place aspectul sau, atitudinea competitiva pe acre o are cu, Koga pentru Kagome. In al doilea rand e un bun luptator si ador sabia lui Tessaiga si de urechile sale nu mai zice! So cute^^! Plus ca atunci cand devine e om este chiar frumusel! Intotdeauna l`am apreciat.
2. Cum sa-ti zic, mie mi-au placut toate mai putin cele unde se baga Kikyo[scuza`ma daca esti fan Kikyo:-@]. Daca tot vrei sa stii urmareste asta:http://www.youtube.com/watch?v=15m74VGlNPM si Episodul The Final[TFA] Act Nr 8! >:) Si TFA ep 18 si episodul 26! Finaly the Kiss.
3`Ar fi deprisos sa-ti explic stiu ca tu stii in mintea si sufletul tau de ce iti plac! :x Cam asta e toata treaba! Am si eu o intrebare: Esti fan InuKag sau InuKik? Eu InuKag! :x:x:x Si restul ce credeti?
Daca vrei sa mai vorbim cauta`ma si`ti dau id`ul meu! :P Daca vrei ne gasim pe mess!:D

| DeMeTrIoN explică (pentru xCatastrophe):

O urasc pe kikyo. nu-mi place absolut deloc! x-( stay linistita si eu sunt fan InuKag! aa da si nu tu esti cea mai mare fana ci eu :-P! (fara suparare)

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Ca sa nu ne certam ce zici sa zicem ca stim la fel de multe? laughing

| DeMeTrIoN explică (pentru xCatastrophe):

Ok, poate eu stiu ceva ce tu nu stii, poate tu nu stii ceva ce eu nu stiu; ne completam! :-d

| RoseQueen a răspuns:

1)Kagome si InuYasha.Sunr so cute impreuna!
2)Toate, besk InuYasha!
3)Pur si simplu imi plac... Iubesssc InuYasha!
P.S. Nu prea-mi place de Kikio, dar numele suna OK.
Si sunt fana InuKag!