| Andr3y25 a întrebat:

Cine stie ce sa mai intamplat cu Fairly Tail -daca stiti cand apare sau daca mai apare!(dau funda cine are detalii cu dovezi)

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

O sa apara un nou episod in 4 iulie.
dovada:https://www.facebook.com/....../photo.php
Si deja a aparut un nou Ova legat de ultimele episoade :)
De abia astept sa incepa iarasi :)

| Andr3y25 explică (pentru Zoey112):

Maine o sa vedem daca apare ceva nou! Sunt asa entuziasmat big grin

| Zoey112 a răspuns (pentru Andr3y25):

Da, si eu happy

| Andr3y25 explică (pentru Zoey112):

Auzi ca news abia pe 11 iulie ...Nu mai apare nimic astazi. Daca nici pe 11 iulie nu apare nimic inseamna ca e teapa!

| Zoey112 a răspuns (pentru Andr3y25):

Ce pacat sad de abia asteptam noul episod

| Andr3y25 explică (pentru Zoey112):

Pai stai ca nici pe 11 iulie nu cred ca va fi ceva! A spus ca va fi o veste buna dar nu un episod nou...Pauza poate dura pana la 1 an

| Zoey112 a răspuns (pentru Andr3y25):

Of... totusi inca sper ca va aparea anul asta noul episod happy

| Andr3y25 explică (pentru Zoey112):

DA! Eu sper sa apara chiar si luna asta.Si astazi daca se poate happy

9 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Din pacate nu mai apare!

| Andr3y25 explică (pentru MCG):

Pai parca ziceau ca au luat o pauza! Nu ca seria s-a terminat ..nu are cum sa se termine din moment ce manga inca ruleaza