| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum s-a stricat prietenia dintre caine si pisica primeste FUNDITA!

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Cainii si pisicile nu sunt programati genetic sa se urasca.
http://www.ziare.com/......66296.html

daniela
| daniela a răspuns:

Pai pisica e o ea si cainele un el si fiecare a vrut sa conduca deci de aici totul s-a sfarsit laughing)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cine spune ca au fost vreodata prieteni?
Si, mai ales, cine spune ca nu mai sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la motanul incaltat care i-a ales pe ei sa plateasca la han. VVrrreeeaaauu fffuiuunndddiitaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o poveste frumoasa pe tema asat, era ceva cu rezerve pentru iarna, dar nu-mi mai amintesc. poate ca nu ar strica sa-i dai fundita harciogului, sa aiba cu ce se lauda la hamsterei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cainele si-a dat seama de inselaciunea pisicii