| Alynutzaaa a întrebat:

Cine stie cum sa setez in winamp muzica sa nu se auda asa dintr`o data una dupa alta :d ci melodia din fata sa se auda la sfarsit tot mai incet pana incepe uramtoarea :d?

Răspuns Câştigător
| raine a răspuns:

In partea stanga a skin-ului ai un buton (toggle crossfading between tracks) care dai click pe el(adica trebuie sa ramana aprins). apoi putin mai in dreapta ai nistre sagetutze cu care poti creste sau descreste timpul de suprapunere a melodiilor.
sper ca am fost de ajutor. o seara placuta