| Floryn9 a întrebat:

Cine stie din ce cauza nu pot distribui povestea cuiva de pe Instagram pe Facebook cu toate ca m-a etichetat? M-am uitat la setări și toate sunt bifate ce țin de poveste...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiidca acea persoana si-a restrictionat postarile, sa nu-i poata fi share-uite cu nimeni si nicaieri.

| Floryn9 explică (pentru Violleta2022):

Cum pot ajunge la acele setări?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Floryn9):

Nu poti, ca acele setari sunt in contul acelei persoane, nu in contul tau, deci impsoibil sa le accesezi, odata ce sunt facute de persoana care le-a postat pe contul ei, tocmai ca sa nu-i poti folositi postarile si sa le trimiti altora sau postezi pe pagina ta.

| Floryn9 explică (pentru Violleta2022):

Vad ca ai înțeles greșit! Eu am scris de story (poveste) nu de postări.Te-am întrebat cum le pot accesa deoarece vreau sa vad la mine pe cont unde sunt.