| mihaela1414 a întrebat:

Cine stie id-ul lui justin bieber si a selenei gomez? va rog spuneti-le sau bagati in lista voastra de mess id-ul: doly_miki si mi-l spuneti acolo.plz

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Deci, nu stiu id-urile lor, dar stiu numerele lor de telefon

JB: 112
Selena Gomez: 911

Apelul e gratuit si mai trimit si o mashinutsa de-aia frumoasa cu patutz in care sa stai pana te duc ei acasa la JB sau la selena gomez.love struck succes

| Rukhsandra a răspuns:

Chiar ma miram ca n-am mai vazut intrebari din astea... dar o minune niciodata nu tine prea multwinking

| vivigirl a răspuns:

Justin_cap de mop_bieber
si al selenie
selena_fuck_gomez

laughing. Poti sa-mi dai stupid da pe bune acum, tu chiar crezi ca astia au timp sa vorbeasca pe mess? raised eyebrows De ce nu-i contactezi pe facebook sau twitter? raised eyebrows E mai simplu.

| marya a răspuns:

Ei nu au id
nu se ocupa cu asa ceva...

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Si chiar daca ar avea care ar fi motivul sa-l stie lumea? l-ar sti doar celebritatile

| Alexandrion_6425 a răspuns:

@mihaela12: Stii bine limba engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect. are facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin_biber33_