| Petrila_Alexia_1970 a întrebat:

Stie cineva totusi numarul Selenei Gomez sau al lui Justin Bieber? Va roog,nu ma jighniti, sunt o simpla fata careia ii place muzica lor. crying Astept raspunsuri laughing Multumesc!

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"ii place muzica lor".Ce muzica? Ei incearca sa cante (si nu reusesc) numai jeguri.

| Mădă0611 a răspuns:

Ce numar? De telefon? rolling on the floor

| M25M a răspuns:

Desigur
555- get-a-life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te victimizezi? Parcă ai fi spus că eşti o simplă fată care are cancer şi caută un loc de muncă la o covrigărie, ca să-şi poată plăti citostaticele.
Ai demonstrat că meriţi să fii jignită.

| Petrila_Alexia_1970 explică (pentru anonim_4396):

Chiar asa? Nu stiam.Iti dai seama ca nu am nici macar 11 ani, nu? Sunt copil, ma gandesc ce scriu? Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Petrila_Alexia_1970):

Continui să faci acelaşi lucru. Îţi găseşti scuze inutile. Încearcă să nu mai pui preţ pe părerile userilor de pe acest site, pentru că nu sunt importante. Nu contează ce credem noi despre faptul că asculţi Biber sau Gomez.

| Indestructible a răspuns:

Văd că ești o fată simplă și...proastă. Și înainte de a-mi comenta înapoi gen „vezi că eu nu te-am jignit, vorbește frumos", îți zic că mă doare direct în vagin, și nu mai are rost să-mi răspunzi. Nu te iau în seamă.

| Petrila_Alexia_1970 explică (pentru Indestructible):

Da si tu esti un star, daa!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Petrila_Alexia_1970):

Yup. E sefu sefilor.