| anonim_4396 a întrebat:

Care este id-ul lui Justin Bieber si al Selenei Gomez? Dar fara critice VA ROG!

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Lol. Inca nu ti-ai dat seama ca, orice vedeta (chiar daca astia nu-s, dar meh) nu-si face public id-ul, numarul de telefon si alte chestii de genu. E evident. Nu au timp...si-n orice caz nu stau sa-si piarda timpul cu niste fani care vor sa vorbeasca cu ei. Si nici macar nu folosesc acelasi site, adica Yahoo Messenger. Wtf...

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna!
Vedetele intr-adevar au id de mess pentru ca sunt mai inaintati decat noi Romanii, dar nici-o vedeta nu isi face publica adresa de mess.Imi pare rau, dar asta e adefvarul.Nu te-am criticat.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

In alte tari nu se folosesti Yahoo Messenger

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Buna! Daca cauti pe net,le gasesti acolo,dar ATENTIE,ele sunt false.Le-a scris cineva,cine stie cu cine poti vorbi.Dar sincer acum,crezi ca o vedeta,da i-dul, la oameni necunoscuti?
O vedeta, nu isi publica i-dul, adresa, numarul de telefon.
Ma rog...eu nu te-am criticat.