| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Cine stie sa faca poze wallpaper?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii usol poti sa iti faci si singura cu programul photoscape link: http://dplus.en.softonic.com/......ymjuZqM... folosire:la sectiunea "editor" -> pui poza -> dai jos butonul "rezise" tio faci cat doresti in functie de ce si unde vrei sa o folosesti :D poti controla cu curosrul de jos unde scrie ratation poti da ce dimnesiune doresti :D... sper sa te ajute bye:-H

| bestman99 a răspuns:

Este foarte usor! Daca vrei iti fac eu, numai sa-mi spui cu ce!