| MariaDumitrache a întrebat:

Cine suntem noi, oamenii? De unde ne tragem? Cine ne conduce pe noi de fapt?
Aceste intrebari ma framanta de cateva zile. Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Traieste in prezent. Lasa trecutul si viitorul. Daca o sa te tot gandesti la ele nu o sa te mai poti bucura de prezent.

| Dariusuu a răspuns:

Uneori viața ne conduce pe noi sau alteori noi conducem viața.

O zi superbă îți doresc.

| SebylVane1890 a răspuns:

Sunt prea spirituale si trebuie sa gandesc prea mult...Nu am dispozitia necesara sad

| CaptainPanda a răspuns:

Noi,oamenii suntem niste fiinte create de Dumnezeu ca sa ajute planeta Albastra. Dumnezeu ne-a creat si nu ne tragem din nimic, decat daca vrei s-o luam asa...din Adam di Eva.

| CristianDanM a răspuns:

Eu zic sa iti traiesti viata acum fara griji, cand inca esti tanara, ca o sa ai destul timp la batranete sa te gandesti la prostiile astea(parerea mea).