| Rukhsandra a întrebat:

Cine vrea sa dea sau e la facultatea de psihologie? Vreau si eu mai multe informati happy...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa dau.
Ce pot sa-ti spun...
Facultatea de psihologie iti este folositoare ca persona, te ajuta sa intelegi anumite lucruri si sa vezi cat de norocoasa esti ca te-ai nascut normala fizic dar si psihic.
Inveti lucruri pe care le stii intr-un fel si ai unele experiente care te ajuta sa intelegi mai bine lucrurile.
Daca iti place este foarte frumoasa, sunt lucruri care vin de la sine, fara sa le tocesti.
Am mai multe carti online psihologice si despre psihologie. Daca le vrei da-mi mesaj cu id-ul tau.

1 răspuns:
| paulthe1 a răspuns:

In zilele noastre daca nu excelezi in ceea ce faci si chiar daca ai fi extrem de buna s-ar putea sa nu ai sansa sa te afirmi niciodata pentru ca are altcineva "pile" si ajungi sa faci compromisuri si alte chestii.
Daca simti ca asta vrei sa faci, trage cu dintii, mergi la intruniri, afirma-te la facultate, vb cu profesorii si poate ai o sansa!
Am citit multe carti psihologie chiar am un mic site despre nlp in engleza www.master-brainpower.com
Succes!