| Gorgeous1999 a întrebat:

Vreau sa dau la Facultatea de Psihologie si am vazut ca trebuie sa dau un test ( de psihologie, cu informati despre memorie, imaginatie, si modul cum functioneaza mintea umana) si ma intreb cum as putea sa il iau? Deoarece mie mi s-a parut destul de greu, uitandu-ma la o varianta...
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Acum, vara asta vrei sa dai? Cam tarziu te-ai hotarat, nu stiu ce sanse mai ai avand in vedere ca altii se apuca de la inceputul anului. Sigur exista carti si manuale special concepute pentru admiteri, trebuie doar sa cauti.
Eventual ia manualul de a 10-a ca oricum pentru ceva mai complex nu ai timp sa aprofundezi.

| Ara997 a răspuns (pentru Adry05):

E suficient manualul.
tematica de admitere este axata exclusiv pe manual.
si vb ta : de-ar avea timp sa-l parcurga macar pe asta.

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Manualul de liceu clasa 10