| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cine vrea sa ne jucam prin parc, sa ne batem cu nisipul si sa ne dam pe leagane?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu ar fi mai bine la mare, sa ne aruncam pe nisipul plajei, si sa ne legene valurile ei? happy

| T0T a răspuns:

La agățat?

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da.

| BlackRose03 a răspuns:

Care e rostul acestei intrebari? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu asta a pus sute de intrebari cretine si nu l-a deranjat nimeni
s-a gasit acum cineva sa o raporteze pe aia in care spunea ca e pedofil, ca nu dadea bine pe site. cat de tampit sa fii sa faci asta? e ca si cum te-ai duce la cernobil sa dai jos semnele de pericol ca strica peisajul.
nu idiotule, semnele alea trebuie sa ramana acolo, ca aia care ar fi tentati sa se apropie, sa stea departe, ca risca se le creasca tentacule in loc de maini