| anonim_4396 a întrebat:

Obisnuiesti sa te duci in parc sa te dai pe leagane si sa admiri copiii cum se joaca?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu.Ce e mai interesant decat niste copii care se joaca?

| TanteMarianne a răspuns:

NU,doamne fereste. Eu ma duc direct ii dau la o parte din leagan si ma pun in locul lor sau ma arunc in cutia cu nisip.

| Victor453 a răspuns (pentru TanteMarianne):

Sărașii copii)) Ma inchipui cum copii se joaca bucurosi in nisip, se dau pe leagan, si aisi vine o tanti mai mare ca dinsii de cateva ori, ii da la o parte se asaza in nisip si cu strigate ferecite arunca nisipul peste dinsa)))

| TanteMarianne a răspuns (pentru Victor453):

laughing ce chestie. NU am 70 de ani. ci 16. deci sunt cam de varsta lor.

| Victor453 a răspuns (pentru TanteMarianne):

Stiu, dar nu prea cred ca copii de 12-16 ani se joaca in nisip, ei demult se joaca cu altceva))

| Victor453 a răspuns:

Da, este ceva minunat, sa vezi cum niste copii se bucura

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Îmi place să văd copiii jucându-se cu zâmbetul lor ștrengar pe față! Sunt minunați!