| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

O sa castige Naționala României vreodată EURO/CUPA MONDIALA?

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,când n-or sa mai joace echipele de tophee hee

| Celcestietot a răspuns:

Se poate fara un sistem corupt big grin.

| gabicoo a răspuns:

Da! Atunci când turneul final se va juca în Afganistan!

| Lukasssz a răspuns:

Sincer eu am 17 ani, dar cred ca nu voi mai apuca sa vad Romania castigatoare la un turneu final laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, nu mai e mult și vom dispărea ca specie în 50-80 de ani, pana atunci nu cred ca vor câștiga nimic, nici la nivel de națională, nici la nivel de cluburi. Deja cluburile s-au făcut de ras, echipele noastre.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

50-80 de ani, eu cred ca mai putin laughing in 20 de ani cred ca 80% din populatia Romaniei vor fi plecati in strainatate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Aia da, asta e altceva. Eu ma refeream ca vom dispărea ca specie, specia noastră. În schimb gândacii vor supraviețui zeci de mii de ani, poate miliarde, vor dispărea când soarele va nimici aceasta planeta, poate vom coloniza alte planete, sau poate doar cei bogați. Chestia e ca noi nu vom mai pertetua mult ca specie.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,rasa umana e cea mai toxica, atata discriminare, ura, rasism, homofobie, prejudecati...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Asa este.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nici daca da spaga la arbitrii laughing))

| Ciprian09 a răspuns:

Da,la FIFA pe PC