| Lara28 a întrebat:

Cineva a făcut un grup pe Messenger si ma băgat si pe mine in el... nu cunosc pe nimeni in acel grup... ce as putea sa scriu ca sa nu mai fiu "nepopulara" si care sa ii facă pe ceilalți din grup sa ma accepte ca fiind o persoana "populară"... sa fiu genul de persoana mișto in grup si sa imi dea si mie porecla ( cei "populari" din grup au porecle )... va rog ajutați-mă... cel mai bun răspuns primit in 2 ore are funda

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

"Fac... pe bani!"

| Doub a răspuns:

"Sunteţi scalvii mei"

| Biu009 a răspuns:

"Ce faceti praduitorilor? Tot pe Messenger?"

| Lands0fMancunia a răspuns:

Le scrii asa; "Ce faceti, no liferilor? Voi chiar nu aveti viata sociala?"