| svenhassel13 a întrebat:

Cineva care le are cu pariurile, ma poate ajuta si pe mine cu niste sfaturi? happy

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Studiază mult un campionat, uita-te la meciuri și pariază cum consideri, nu după cum pune x, y pentru că există și surprize și contează și forma echipei pe care pariezi. Eu de exemplu pariez pe Ligue 1, dar s-a terminat campionatul, am câștigat sume bunicele (peste 1000 lei cu 10-11 lei pariați de multe ori sezonul ăsta). Am și pierdut, dar câștigurile sunt mult mai mari decât investitia happy Mai ai și aplicații care îți arată sugestii de pariere (Bet Mines, Soccer Predictions).

| svenhassel13 explică (pentru RobertMoon):

Chiar funcționează aplicatiile de genul? site urile?

| RobertMoon a răspuns (pentru svenhassel13):

Descarcă bet mines de pe Google play și fă-ți o idee despre ce e vorba. Sunt analizate niste meciuri și îți apare o sugestie de pariere, cota și șansa să iasă. E ceva informativ oricum, niciun pariu nu este sigur oricum, depinde de noroc.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sfat. Să nu pariezi.

| johnnny123 a răspuns:

Da. Nu arunca banii pe pariuri.

| svenhassel13 explică (pentru johnnny123):

Nu bag milioane, 2-3 lei din joi in pasti?

| johnnny123 a răspuns (pentru svenhassel13):

Da, asa incep toate dependentele...
"Nu fumez mult, doar doua-trei fumuri. Nu beau mult, doar o bere. Nu ma droghez, incerc si eu de curiozitate sa vad ce simti."

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru svenhassel13):

2-3 RON aia mai bine ii bagi in criptomonede. Chiar si dupa caderea asta care a avut loc, investitiile din 2019 inca au un randament de peste 200%.

| Invictusman a răspuns:

Da, zi man