| mgtow a întrebat:

Cineva dintre voi care locuieste in Spania sa imi zica si mie daca a cumparat acel lichid care iti curata argintul de negreala unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| alexaalbu a răspuns:

Buna.eu am fost in spania.stiu depsr ce este vb mia- spus mama. oricum eu ma gasit. poti s agasesti si tu, se gaseste in magazinele mari, cum ar fi de la noi din Romania cora de doua ori mai mari sau carrefour.

1 răspuns:
| blondu_9020 a răspuns:

Argintu se poate curata si cu pasta de dinti sau scrum de tigare, eu asa imi curat bratara si lantisoru, curata foarte bine.in ce zona a Spanie-i locuiesti? ca si eu sunt tot in Spania