| sunny a întrebat:

Cite dintre voi ati ramas insarcinate din cauza lichidului preejaculator? As vrea sa stiu si eu.Eu nu sunt insarcinata, dar vreau sa stiu daca sunt astfel de cazuri.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa cum ai pus intrebarea, cred ca tu vei fi printre primele. Distractie placuta, cat mai poti.

Abh
| Abh a răspuns:

Din moment ce acel lichid e sperma, da, au ramas. Doar nu te astepta sa-ti raspunda cineva aici. Si foloseste prezervativul.

| sunny explică:

Nu ma ramas insarcinata, vreau sa stiu daca este chiar cineva care a ramas insarcinata de la lichidul preejaculator, vreau sa stiu daca sunt asa cazuri.