| anonim_4396 a întrebat:

Citind o postare recenta a unei cunoscute utilizatoare, intreaba si Mandea: ce parere aveti despre cei care isi fac doua conturi, pentru a tine ocupata mana stanga cu votarea dreptei si viceversa? Ce va inspira: greata, mila, ras?

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa nu-mi spui ca nu mai stii ce sa faci cu mana stanga! Ma dezamagesti profund! laughing

| Bacemi a răspuns:

Dezgust, clar!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezamagire si dezgust!

| Rukhsandra a răspuns:

Mila ...saracuti cat de disperati sunt rolling on the floor

| Hombre a răspuns:

Bent imi sunt indiferenti, postez pe aici de placere si nefiind nicio miza in joc nu ma deranjeaza ca unii useri au doua sau mai multe conturi.

| Alisa a răspuns:

Prostie laughing

| paramore a răspuns:

Asa cu timpul ajung experti si se cred cinevastraight facemie una nici nu imi pasaoh go on

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Şi pe tine de ce te doare ei ce fac adică acele persoane, că pe ei însuşi se fac de râs, sau nu am dreptate? Sau nu am scris ceva corect şi poate ma corectezi tu.

| Marian_2691 a răspuns:

Vrei sa spui ca se voteaza singuri?

| littleangel_1397 a răspuns:

O inclinare a capului spre dreapta in semn de mirare apoi toate cele de mai sus,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mila.
Apropox, stii ca intrebarea ta e pasibila de raportare, nu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum spunea Tolstoi: nu stie stanga ce face dreapta. Sau nu era Tolstoi? thinking Poate Nietzsche? S-apoi, fie vorba intre noi si ...toata comunitatea: nu-ti venea si tie sa-ti premiezi frumusete de raspundoace?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu recunosc cu mina pe imina ca am doua conturi. Unul este asta pe care-l folosesc in mod curent si unul e anonim. A devenit anonim dupa ce mi-a sters Raluca contul pe motiv ca am raspuns unor provocari tembele. Sigur, provocatorii nu s-au ales decit cu mustrari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si nebundupatine intrebase asta, dar vad ca si-a stres contul!
Mult dispret!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plâns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robotelul cretin nu mi-a dat voie sa râd, dupa "plâns" phbbbbt