| KiaraHoney a întrebat:

Cn joaca rpgul Atlantica Online Help plz:( Mi-am facut un cont pe pagina lor www.atlantica online.com si am downloadat jocul apoi l-am instalat si toate bune pana cand am intrat in el. Mi-am creat caracterul si pe apoi am dat log in cu Id din contul de pe site(atlantica online.com) si nu vrea sub nicio forma... ce sa fac?:D Multumiri Anticipate:-* La multi ani tuturor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porneste jocu din folderu de unde l-ai instalat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa te duci pe site si sa te loghezi ca sa dai 1 agree... dupa te poti juca

| BATISTABO a răspuns:

Dati-mi si mie un cont id meu este manu_boss01

| mihaimihaita54 a răspuns:

Si eu am nevoie de 1 cont va rog