| KoreanLoveGirl a întrebat:

Am o mare problema cu ID de messenger. Dupa ce mi-am facut cont aici nu mai pot sa intru pe el. Imi spune mereu ca am gresit parola/ ID si sa incerc din nou. Ce s-a inatmplat? E din cauza acestui site?
Ma poate ajuta cineva?
Multumiri anticipate...

Răspuns Câştigător
| Nyx a răspuns:

Odata ce nu ai oferit aici informatii despre contul tau de y! m, nu are nici o legatura. Cat despre id, recupereaza-ti parola urmand indicatiile de la yahoo.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

laughing Numai daca ai folosit aceleasi date ca la mess si vrei sa te loghezi in ambele parti in acelasi timp.