| anonim_4396 a întrebat:

Coincidență sau destin? De ce? Eu prefer să cred în destin XD

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viitotul nu exista dar il construim in fiecare clipa traita

| OldSoul a răspuns:

Totul se intampla cu un scop, sau altfel spus tot ce se intampla ar trebui sa aiba un scop.

| gemeni6226 a răspuns:

Coincidenta e mina destinuluihappy! Destinul iti implinesti daca nu lupti impotriva ei.

| PersonajFictiv a răspuns:

Jack Daniel's din seria karma pentru ca coincidenta.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

" pentru ca, coincidenta " ERA VIRGULA.

| BlackRose03 a răspuns:

Deciziile pe care le luam ne influenteaza viitorul.Pentru mine destinul nu exista.Nu e deja scris, tu il scrii.Deci cred in coincidenta.

| andrabella a răspuns:

Totul se intampla cu un scop eu cred in destin. se intampla cu un motiv plus de asta totul e de la sine pentru ca asa trebuie sa tii se intampla unele in viata. nimic nu e intamplator. la concluzia asta am ajuns.

| Dededededededede a răspuns:

Acelor chestii prefer să le spun alegeri. Până la urmă, din asta e făcută viața, dintr-un șir de alegeri ce ne-o definesc.