| AG a întrebat:

Comic Books: ce parere aveti despre? Si care e favorita voastra?big grin

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Super, imi plac.

| bendis92 a răspuns:

Comicsurile de la Marvel sunt cele mai tari. Seria X-men mi-a placut- mai ales The Dark Phoenix Saga (cand Jean Grey devine personaj negativ big grin)

| ItachiUchiha a răspuns:

Foarte tari da pacat ca in Romania nu se prea gasesc decat prin Bucuresti si nu o sa merg pana acolo doar pentru un magazin.Preferata mea este Five Ghosts is 3 volume despre sora lui Fabian Gray care este bolnava, iar tu cauti un medicament si Fabian a aflat ca exista Dreamstone sau Piatra viselor care o poate vindeca, si el era un vanator de comori si in alea 3 volume povesteste de aventurile lui si la un moment dat ajunge in Japonia este chiar faina