| anonim_4396 a întrebat:

Consumati alcool? si ce anume va place?big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu imi place sa consum alcool pentru ca ma inchin in fiecare zi cand vad filmulete pe YouTube cu conationali veseli furati de peisajbig grin

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Doar cand ma duc la prietenii mei de familie, cer un whiskybig grin

lolita
| lolita a răspuns:

La o mancare buna este necesar un vin bun (in general cand mancam la restaurant), bere fara alcool cateodata si cand ies :gin cu tonica sau mallibu cu ananas.

| Ana a răspuns:

Beer big grin dar f rar consum

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cinzano cu lamaie cateodatahappy.

| andreea7520 a răspuns:

Da, la petrecerihappy Whisky, bere, vin, sampanie. etc etc laughing

| betty17 a răspuns:

Da consum dar fara sa intrec masura.beau vin, bere(vara mai mult), iar bautura mea preferata este angeli cherry

succes

| dany4 a răspuns:

Nu prea consum, cand consum doar asa un pahar 2 de vin rosu demidulce

| Psycho a răspuns:

Berea pe primul loc.vinul pe 2. laughing

| StilSanatos a răspuns:

Nu prea, doar la disco putin la panarama sau cand e ziua la cineva, de sarbatori, etc, si atunci depinde ce se serveste, angelli etc, dar u/

| arhivistu a răspuns:

Normal ca beau, de ce sa nu o fac.beau orice dar in special bere si vin alb demisec. iar cand am bani beau lacrima lui ovidiu

| chrysa99 a răspuns:

Deloc! ce naiba am 10 anibig grin!

| Katy_8817 a răspuns:

Dacom:X:X
as bea toata ziua, a2-a zi din nou si tot asa, orice:X si spirtlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doi pe-o creanga, ochii lui Dobrin, sanie cu zurgalai etc...Nu folosesc alcool decit foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar doar de sarbatori tongue. Poi imi place la nebunie vinul Sange de taur :X. e bunuk si e dulce :X.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca au raspuns mai multe fete.si ele au cam dat-o pe alcoolsadsad.

Eu nu beau...rar rar de tot, poate doar la o aniversare sau ceva de genu` si atunci mai mult de un pahar nu beau. De aceea exista cola si energizantebig grinbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt alcoolic. Beau 2-5L bere pe zi plus tot ce-mi pică-n mână.

| sorinache_9530 a răspuns:

Da consum alcool, odata pe saptamana...sambata la club si cand o fac, o fac pnt toata saptamanalaughing prefer whisky cu Red Bull...