| 1261996 a întrebat:

Conteaza inaltimea unei fete daca e frumoasa si desteapta? Faptul ca are doar 1m jum sau 1m 90cm va poate opri sa o mai iubiti? Veti respinge acest gen de fete din prima? Care sunt preferintele voastre? Fetele inalte sau mai marunte?

Răspuns Câştigător
| hurricaneX a răspuns:

Nu neaparat, adica in general baietii nu prea sunt incantati ca partenera lor sa fie mai mari ca ei, dar nu toti sunt asa. Eu cred ca inaltimea nu conteaza asa de mult, conteaza cum gandeste, daca arata bine, daca stie sa se comporte-n societate.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, daca iti gasesti pe cineva sa te completezebig grin

| lolium a răspuns:

Pentru mine inaltimea nu a contat niciodata. si eu sunt scunda dar nu mi-am facut probleme din cauza asta

| Molecula a răspuns:

Baietii urmaresc fetele cu inaltimi apropiate lor si le plac mai mult cele inalte decat cele mai scunde.

| clicksnap a răspuns:

Atata vreme cat are ceva in craniu, numit creier si nu gelatina... unde-ar fi problema?