| Nuanonim a întrebat:

Coronavirus >- Creat in laborator sau nu? Prea cum a inceput 2020 hop si virus si incendii si posibil razboi si ce-o mai fi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Crezi ca hivul a aparut asa la misto? Ala a fost descoperit in epoca razboiului din vietnam cand drogatii manifestau sa opreasca razboiul si sa aduca americanii inapoi acasa. Au profitat sa raspandeasca virusul prin transmiterea drogurilor si leac e pastrat in secret. Asa si cu epidemia asta in china

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar vrea oricine să creeze virus în lab. E o structură prea complicată. Dacă o faci pe aia, faci apoi viață.
Nici o șansă.

| Teffan a răspuns:

Nicidecum.
Este doar un mecanism natural, prin care aceasta Planeta face curățenie în contextul unei concentrari urbane. Când cineva te strânge de gat, corpul reacționează în mod natural, încât sa poată respira.
Când Natura este constrânsa printr-o concentrare de mii de oameni într-un focar de poluare artifical, atunci așteaptă-te la reacții violente din partea ei.
(iar China e suprapopulata)

Omul nu e făcut sa trăiască într-un mediu artifical. Nu suntem zei sa ne poziționam mai presus de Natura. Orașele au adus mizerie Planetei. Aștept ziua în care se vor autodistruge(sper ca în timpul meu de viata)