| AlexXx1 a întrebat:

Craciun tuturor! Voua va placut pariu cu viata episodul de craciun? Mie mi s-a parut o aiureala aia se dadeau smecheri faceau misto ma enerva aia 3 am uitat cum ii cheama si dupa ce sau batut la calcat masina si ala cica -Ti-am zis eu ca o sa mori saracie.Doamne eu daca as omora un om straight faceaiureala si dup cica a visat si gata sia revenit la viata laughing Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| LoveeYouuSweety a răspuns:

A fost prea mistoo episodul acesta! Aia 3 care se dadea smecheri erau Vlad, Bubu si cainele laughing. Si a fost foarte misto, si eu m-as fi aruncat in fata masini pentru Ioana, dar ai vazut ce beton arata Sara, bruneta?:X

| Sar3d3Lamai3 a răspuns:

Nu m am uitat pana la sfarsit dar a fost ok; cu unele exagerari pe ici pe colo dar sa recunoastem.E singurul serial de la revolutiei care a prins bine la public[in afara de Inima de Tigan-nu s fana totusi]. Copii aia joaca destul de bine iar de cantat ...singura care imi place e Sara[Sore]dar trecem peste.Per total a fost ok si serialul e in general ok desi uneori ma cam enerveaza si pe mine.
Craciun fericit!