| HappyKiddd a întrebat:

Heyy! doar pentru. fanii Pariu cu Viata: V-a placut Pariu cu Viata episodul de Craciun? Mie nu prea deci toata lumea schimbata si s-a intors totul pe dos! Cristi tocilarlaughing Vlad ufff... zici ca era dro**t sincersad Ancutza fitoasa foc si profaa:o mama...ochelarista..Acum 5 minute m-am uitat pentru. prima data la acest episod! Sicer daca ar fi fost asa Pariu cu Viata nici nu m-as fi uitat! Voi? Ce parere aveti despre acest episod?laughing

2 răspunsuri:
| anonim_1784 a răspuns:

A fost destul de frumos ma intreb de ce era Vlad asa thinking

| HappyKiddd explică (pentru anonim_1784):

Eu cred asa: Vlad era asa fiindca parintii lui nu au mai murit si tatal sau era super-bogat(dupa cum a spus in ep. de craciun) si si-a luat mintiile-n cap! A inceput sa bea si sa se drogheze(cred).EU NU m-am uitat de la inceput la ep. de craciun si credeam ca Vlad chiar era asasad.DAR MAI BINE CA NU ESTE bad BOY pentru ca ii sta mai bie cum e el... vladutzu dragutzu!big grin Sincer daca era asa nici nu m a mai uitam la serial!