| dnydnydnydny a întrebat:

Craiova vs Slatina vs Pitesti... tinand cont de licee bune si de frumusete.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si frumusete de departe Pitesti. Cine a trecut pe aici vreodata stie prea bine. Cauta macar pe Google Images: Pitesti sau Pitesti centru si orice alt oras din Romania sa vezi cate pot spune si 2-3 poze la o prima cautare.
Dar ca numar de licee bune e posibil sa fie Craiova fiindca e un oras mai mare, cu toate ca si in celelalte orase sunt licee de elita in tara. Pitestiul a scos multi elevi/oameni deosebiti de-a lungul timpului.
Slatina e un oras destul de modest la majoritatea capitolelor.
Pitestiul este totusi o extensie a Bucurestiului, un oras satelit, din multe privinte.

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

...si de frumusetea cui?

Trebuie sa fii mai clar, altfel imaginatia celui ce raspunde la intrebarea ta va hotari singura de ce sa tina cont cand vine vorba de frumusete.
Si nu vrem sa ne dam frâu liber imaginatiei, crede-ma.

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

...sau uneori vrem, dar nu suntem lăsaţi.

| dnydnydnydny explică (pentru Leocerba):

Frumusetea orasului :/