| 3ntzz a întrebat:

Cred ca asta e cea mai stupida intrebarelaughing
De ce un carnate infipt intr-un corn cu putin ketchup si mustar se numeste "HOT DOG"
adica caine cald...
ori raspundeti ori radeti laughing)

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

A fost denumit asa pentru a atrage atentia, pentru a creste vanzarile! a fost geniala ideia! a prins, a devenit o marca!

4 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Cn mai stie ce mancam?laughing

| HasuX a răspuns:

Cel care i-a pus numele asta a fost ori prost ori cretin.rolling on the floor

| ladypink1 a răspuns:

Ca acel carnat este facut din cainelaughing nu stiu scuze asa se numeste de ce omul se numeste om si este mai prost ca un elefant?