| <3dark-shadows<3 a întrebat:

Cred ca mai mult de jumatete din fetele din clasa mea au geanta, dar nu geanta cum au femeile, din acelea care ajung pana la genuchi. Intrebarea mea este : Voua ce va place ghiozdanul normal, geanta sau din aceea pana la genuchi? Si care credeti ca este mai potrivita pentru fete de 12-13 ani?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Şi eu am geantă de care vorbeşti tu, dar şi ghiozdan.happyAmândoua sunt potrivite, însă ghiozdanul este mai comodwinking.

3 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Buna, eu consider ca elevii care merg la scoala nu au decat sa poarte ghiozdan. In vremurile astea nici nu mai sti, ca e elev sau profesor. Mai degraba vine proful la scoal cu ghiozdanul. Oricum sunt tot felul de ghiozdana, care de care mai frumoase.La alte ocazii sa poarte ce or vrea, dar la scoala ghiozdanul este pentru elevi. pa

| zorialbi a răspuns:

In generala si la liceu am purtat numai ghiozdan, la facultate am avut si geanta de care zici tu, pentru ca aveam mai putine carti si caiete de carathappy

| FineBroAndy a răspuns:

Pai pentru fete de 12-13 ani e buna geanta pana la genunchi(asta daca nu esti prea grasa, ca atunci numai merge). Mie mi se pare ca ghiozdanul e mai bun pentru baieti.Geanta normala nu e buna.Succeswinking