| 30stm a întrebat:

Crede-ti ca exista viata extraterestra?laughingFunda pentru raspunsul cel mai >convingator:

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu mai stiu cine, a calculat cam cate forme de viata inteligenta ar putea exista in galaxia noastra si rezultatul a fost 2, 31 parca, adica mai exista cel putin 1 forma de viata inteligent in galaxia noastra si in univers sunt infinit de galaxii.

3 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Da adica cum sa fim singuri in universul asta mare, imens?

| Dakota a răspuns:

Omuletii verzii Vinsa ne atacee laughing))

| ionutz4u92 a răspuns:

Universul este infinit. Nu avem de unde sa stim cate planete care pot mentine viata exista. Probabil asa cum ei sunt pentru noi ëxtraterestrii"asa suntem si noi pentru ei. Acelea pot fi fiinte exact ca noi mai mult sau mai putin dezvoltate.